yonkamuzikmarket.com’dan aldığınız enstrümanların eğitim videoları burada...

Hakkımızda

Müzik, duygu ve ifadeyle dolu büyüleyici bir sanattır, ve Yonka Akademi olarak biz, bu sanatın her yönünü keşfetmek isteyen herkese kapılarımızı açıyoruz. Müzik aletleriyle tanışma ve ustalaşma yolculuğunuzda sizi profesyonel bir düzeye taşıyan, Türkiye’nin önde gelen müzik eğitim merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Yonka Akademi, birbirinden deneyimli ve yetenekli müzik eğitmenleri ile donatılmıştır. Hangi enstrümanı seçerseniz seçin, uzman ekibimiz sizi temel bilgilerden başlayarak, ileri düzeye kadar güçlü bir müzikal temele sahip olmanız için destekleyecektir. Gitar, piyano, keman, davul ve daha birçok enstrüman üzerine sunduğumuz zengin eğitim programlarımızla, müziğin büyülü dünyasında kendinizi keşfetmeye hazır olun.

Yonka Akademi, öğrencilerimizin sadece en iyi olmalarını değil, aynı zamanda müziğe olan sevgi ve tutkularını da beslemeyi amaçlamaktadır. Her öğrencimiz, profesyonel müzik dünyasında yer almak için gereken beceri, bilgi ve özgüveni kazanır. Müzik aletlerindeki ustalığınızı ilerletirken, kendi özgün müzik tarzınızı da geliştirmeniz için size rehberlik ediyoruz.

Akademimiz, müzik aletleri satışı yapılan Yonka Müzik Market’in eğitim platformudur. Satışı yapılan kaliteli müzik aletleri ile müşterilerimize geniş bir seçenek sunuyoruz. En güncel teknoloji ve tasarım özelliklerine sahip enstrümanlarımız, hem başlangıç seviyesindeki müzisyenlere hem de deneyimli profesyonellere hitap ediyor.

E-Bültene Kayıt Ol !

Eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt ol !